O Firmie

Działalność firmy rozpoczęła się w 2005 roku i opierała się na budowie stacji bazowych (wraz z infrastrukturą telekomunikacyjną) dla operatorów telefonii komórkowej.
Ze względu na rozległość terytorialną własnych działań, firma podjęła się świadczenia usług utrzymaniowych infrastruktury sieci telekomunikacyjnych.
Początkowo prace budowlane były realizowane w oparciu o zewnętrznych podwykonawców wyrobów stalowych lub materiałów powierzonych.
W 2011 roku ze względu na wolumin przerobu zarząd spółki podjął decyzję o uruchomieniu własnego zakładu produkującego konstrukcje stalowe na potrzeby budowy stacji bazowych w tym wież telekomunikacyjnych.
W ślad za prefabrykacją uruchomiono również własną malarnię proszkową.
Obecnie firma posiada 3 hale o łącznej powierzchni ponad 2500 m2 z bogato wyposażonym parkiem maszynowym: plazmy, lasery, giętarki, frezarki, prasy, oraz inne urządzenia opierające się na technologii CNC.
Wiele stanowisk zostało również zrobotyzowanych dzięki czemu firma uzyskuje powtarzalną, wysoką jakość produktów realizowanych zgodnych z normą EXC3 oraz ISO.
Dzięki doświadczonemu personelowi wdrażamy do produkcji nowe autorskie rozwiązania produkcyjne poszerzając ofertę usługową.

Z uwagi na zwiększone moce produkcyjne świadczymy usługi metalurgiczne obejmujące:

* Hale magazynowe (produkcja i montaż)
* Ramy pod urządzenia sterujące,
* Słupy energetyczne (produkcja i montaż)
* Indywidualne konstrukcji metalowych,
* Maszty/wieże kratowe (produkcja i montaż)
* Konstrukcje wsporcze mało i wielko gabarytowe,
* Ogrodzenia, bramy, furtki,
* Balustrady i kraty zabezpieczające,
* Drabiny włazowe,
* Kotwy do wież stalowych.

* Produkcję elementów wagonów kolejowych oraz infrastruktury kolejowej